Firemní dárky - balíčky

Hlavní stránka / FIREMNÍ DÁRKY - BALÍČKY

Dárkové sady - balíčky

Hledáte firemní dárky a stále nemáte jasno, jaké dárky pro obchodní partnery nebo zaměstnance zvolit? Nechte si od nás nechat navrhnout a připravit nezapomenutelné originální firemní dárky.

Domácí vánoční cukroví s logem Vaší firmy

Spolupracujeme s českým výrobcem domácího vánočního cukroví s dvacetiletou tradicí. Zajistíme pro Vás originální vánoční cukroví. Pro cukroví navrhneme a vyrobíme originální dárkové krabice s logem Vaší firmy na míru.

firemni vanocni cukrovi s potiskem cukrovi pro firmy vanoce

Čokoláda s logem

Realizujeme reklamní čokolády a čokoládky s potiskem loga z české výroby na objednávku. Realizujeme jednobarevný potisk v malých počtech od 100 ks.

reklamni cokolada s potiskem loga 

Delikatesy pro každou příležitost

Chce to něco jiného a důstojného pro spolehlivého dodavatele, klíčového partnera, spolupracovníky. Co by mohlo více potěšit než dárkové balíčky plné nevšedních pochoutek? Spolupracujeme s přímým dovozcem značkových delikates a uzenářských výrobků na český trh. Namixujeme Vám do dárkových balení vysoce kvalitní gurmánské specialitky - trvanlivé značkové uzenářské výrobky a dlouhozrající sýry, sicilské delikatesy, olivové oleje a mnohé další. Vše Vám umíme atraktivně a funkčně zabalit. Jako obal Vám navrhneme a potiskneme dárkové tašky, dárkové kazety nebo dárkové koše s firemním brandem.

 

        dárkové koše firemní

Luxusní dárkové čokolády a pralinky

Pro Vaše významné klienty, obchodní partnery připravíme dárková balení čokolád a pralinek světoznámých značek, z nichž mnohé z nich vyhrály ocenění na mezinárodních prestižních soutěžích čokolády (Beschle, Rococo, Willie´s, Seed&Bean a další). Naše dárkové balíčky zahrnují různé cenové varianty, několik variant dárkového balení s Vaším logem či vizitkou, luxusní degustační sady nebo originální pralinky s logem Vaší firmy. Originalitu – čokolády, které nabízíme nekoupíte v běžné obchodní sítí a Váš dárek bude opravdu výjimečný.

luxusní čokolády - firemní dárky  luxusní čokolády - firemní dárky   luxusní čokolády - firemní dárky

Tradiční vánoční dárky - LÁHVE VÍNA

Ověřenými firemními dárky pro téměř každou příležitost jsou láhve dobrého vína. Připravíme Vám klasická odrůdová vína jako firemní dárky. Navrhneme grafickou etiketu vína s vlastním brandem nebo visačkou, vína v klasických lahvích a nově také Mini vína. Vína můžeme doporučit jako firemní, vánoční, jubilejní, ale i svatební mini vínečka...

mini vína - firemní dárky víno - dárkové sada - víno sady     víno - dárkové sada - víno sady    

Reklamní tašky s potiskem

Elegantní a kvalitní dárková taška s Vaším potiskem umocní dojem z každého dárku uvnitř. Doveďte Vaše dárky k dokonalosti a nechte si od nás navrhnout a potisknout tašky klasickou nebo netradiční technologií. Zabalte Vaše dárky jednoduše, přitom vkusně a krásně - stačí je darovat v těch správných taškách.

 Reklamní tašky s potiskem Reklamní tašky s potiskem Reklamní tašky s potiskem

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

DĚLÁME REKLAMU JINAK